Doğrudan Satış Derneği

Doğrudan Satış Derneği, tüketici haklarını ve genel iş ahlakı prensiplerini
en üst düzeyde korumayı ilke edinmiştir.

Global Bağımsız Doğrudan Satıcı sayısı 2014 yılında % 3.4’lük artış ile yaklaşık 100 milyona ulaşarak REKOR kırdı!


Doğrudan Satış Sektörü bugün birçok kişiye kendi işini yaparak, ekonomik bağımsızlığını kazanma ve sosyalleşme olanağı vermektedir. Her geçen gün sektörün daha fazla kişi tarafından tanınması, milyonlarca müşterinin alışveriş yöntemi olarak doğrudan satış yöntemini tercih etmesine ve Doğrudan Satış Sektörünün büyümesine neden olmaktadır.

Tüketiciler ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olan bağımsız satış temsilcileri ile birebir kişisel ilişki kurarak alışveriş yapmaktan zevk almakta ve diğer alışveriş yöntemlerinde kolay kolay rastlanamayacak servis ve kaliteli ürün alternatifine doğrudan satış yöntemi ile sahip olabilmektedirler.

Doğrudan Satışın çok farklı beklentilere cevap verebilen bir iş alanı olması sebebiyle hemen hemen herkese cazip gelen bir tarafı bulunmaktadır.

Yeterince zaman ayıranların çok ciddi maddi kazançlara ulaşabildiği doğrudan satışın, kişisel gelişim, sosyalleşme gibi avantajlar sunmasının yanı sıra tercih edilmesindeki birincil etken genellikle esnek çalışma saatleridir. Okulunu, evini, ailesini ya da çocuklarını ihmal etmek zorunda kalmayacağı bir iş arayışında olanlar, mevcut işinin kazancı yeterli olmadığı için mesai saatleri dışında ek kazanç elde etmek isteyenler veya risk almadan kendi işini kurmak isteyen herkes yaşı, eğitim düzeyi, iş deneyimi ne olursa olsun Doğrudan Satışta aradığını bulabiliyor.

Bu sebeplerden dolayı olsa gerek sadece ülkemizde değil tüm Dünya’da da doğrudan satışı tercih edenlerin sayıları her gün artıyor. Rakamlarda söylemimizi destekliyor.

WFDSA’nın açıklamış olduğu rakamlara göre Global Doğrudan Satıcı sayısı, 2013 yılına oranla 3.4’lük artış göstererek 2014 yılında 99.7 milyona ulaşmıştır.

Belli ki milyonların tercihi olan Doğrudan Satış, sunduğu imkanlarla satıcılarına mutluluk sunuyor!

İlgili haber için tıklayınız.

Doğrudan Satış Derneği WFDSA VE SELDIA üyesidir.